Dokter Appke

Dokter Appke

18.6MB v3.6.1 Ngày cập nhật:2026-06-26 Nhà phát triển:De Friesland
Tải xuống APK

Dokter Appke Ảnh chụp màn hình ứng dụng

Dokter Appke Application Screenshots
Dokter Appke Application Screenshots
Dokter Appke Application Screenshots
Dokter Appke Application Screenshots

Dokter Appke AI Đánh giá của biên tập viên

Dokter Appke simplifies health inquiries by connecting users with medical professionals. Get quick answers to your health questions, track your symptoms, and manage your health information securely. A convenient way to access medical advice from your mobile device.

Phân tích toàn diện

Dokter Appke provides a straightforward platform for users to submit health-related questions to medical professionals. The app's primary function is facilitating communication regarding health concerns. Users can easily pose questions and receive answers, though response times may differ. While the app excels at facilitating quick health inquiries, it currently offers limited additional functionalities beyond this core feature. The user interface is intuitive, making it accessible for a wide range of users seeking convenient medical advice.

Ưu điểm chính

  • Easy access to medical advice
  • Convenient health question submission
  • Secure health information management

Khu vực cần cải thiện

  • Response times may vary
  • Limited features beyond question submission

Mô tả của Dokter Appke

Site Editorial Commentary:Quick and expert answers to your health questions with the app Appke App.

Met deze app stel je eenvoudig een vraag over jouw gezondheid. Een foto meesturen kan ook. Je krijgt vervolgens snel én deskundig antwoord van een team van medisch verpleegkundigen. De gegevens die je deelt worden vertrouwelijk behandeld.

Gebruik van onze diensten en programma’s kan niet worden beschouwd als een vervanging van een consult of een behandeling door een arts of andere behandelaar. Het gebruik van de diensten geschiedt volledig op basis van eigen verantwoordelijkheid en eigen risico van de gebruiker. Bij vragen of twijfel over je gezondheid, behandeling of medicijnen adviseren wij je altijd contact op te nemen met je huisarts, specialist, apotheker of andere behandelaar.

Daarom gebruik je Dokter Appke:
- Snel én deskundig antwoord op jouw gezondheidsvraag.
- Ook ’s avonds, in het weekend én op feestdagen bereikbaar.
- Handig als je onderweg of op vakantie bent.
- De app is er speciaal voor onze klanten.

Het team van medisch verpleegkundigen is er elke dag van de week! Op maandag tot en met vrijdag van 7.00 tot 23.00 uur. En in het weekend en op feestdagen van 9.00 tot 21.00 uur.

Có gì mới

Dokter Appke v3.6.1 Update

Verbeteringen doorgevoerd bij het vragen om permissies voorafgaand aan een beeldbelafspraak.

Thông tin bổ sung

Cài đặt
Yêu cầu Android Android 6.0+
Xếp hạng nội dung 12+ Everyone
Chính sách bảo mật View details
Có sẵn trên Google Play